LOGIN

WARSZTATY MOZAIKI

 

Prowadzącymi warsztaty w Nowym Sączu były uczennice naszej szkoły, które brały udział w wyjeździe do Rawenny, podobnie rzecz ma się z uczniami Katolickiego Liceum Plastycznego w Nowym Sączu - uczniowie tej placówki, którzy byli w Rawennie prowadzili te warsztaty wraz z trójką naszych uczennic tj. Karoliną Bodura, Magdaleną Krawczyk i Oliwią Smoleń. W większości pozostała młodzież, zetknęła się z mozaiką po raz pierwszy. Warsztaty trwały dwa dni, w pierwszym dniu młodzież realizowała mozaikę tradycyjną, ćwiczenie polegało na odwzorowaniu istniejących wzorów. W dniu drugim młodzież tworzyła mozaiki współczesne wg. własnych projektów."

 

https://www.youtube.com/watch?v=8NsgiE-R6p4

 

Lista osób biorących udział w projekcie:


Liceum Plastyczne w Nowym WiśniczuHyży Karolina, Bienias Agata
Opiekun: Henryk Kopańczyk

Zespół Szkół Plastycznych w TarnowieRutka Barbara, Muniak Elwira, Anita Gurga
Osoby prowadzące: Krawczyk Magdalena, Bodura Karolina, Smoleń Oliwia
Opiekun: Mateusz Kijak

Katolickie Liceum Plastyczne w Nowym SączuTokarczyk Jagoda, Pyzik Weronika, Krzanowska Patrycja, Ptak Kinga, Kaczor Klaudia
Osoby prowadzące: Żądło Michał, Klińska Aleksandra
Opiekun: Justyna Smoleń