LOGIN

Pedagog szkolny — mgr Elżbieta Kloch

 

 

 

Dyżury pedagoga szkolnego:

Poniedziałek

0800 - 1300

Wtorek

0830 - 1400

Środa

1200 - 1630

Czwartek

0830 - 1230

Piątek

0800 - 1100

 

Do pedagoga szkolnego może przyjść każdy uczeń, który ma kłopoty i nie potrafi sobie z nimi samodzielnie poradzić. Pedagog oferuje zrozumienie, dyskrecję, pomoc osobom, które przeżywają trudności i problemy. Pedagog jest w szkole po to, aby udzielać wsparcia i pomocy wszystkim, którzy tego potrzebują: uczniom, rodzicom.
Szukanie pomocy jest oznaką siły, a nie słabości. 

 

 

 

 

Stypendium szkolne o charakterze socjalnym

Stypendium szkolne mogą otrzymać uczniowie mieszkający na terenie Miasta Tarnowa znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej, wynikającej z niskich dochodów oraz innych okoliczności uzasadniających przyznanie pomocy materialnej takich jak bezrobocie, niepełnosprawność, ciężka lub długotrwała choroba, wielodzietność itp. Miesięczna wysokość dochodu na osobę w rodzinie ucznia uprawniająca do ubiegania się o stypendium szkolne nie może być większa niż 528,00 zł netto.

Wnioski o przyznanie stypendium szkolnego należy złożyć w szkole w terminie do 15 września 2020 r. 

WNIOSEK O PRZYZNANIE STYPENDIUM SZKOLNEGO NA OKRES 2020/2021 /pdf/

Informacja o fakturach /pdf/

Oświadczenie /pdf/

Procedury /pdf/

 

 

 

 

 

Informacja o zmianie w funkcjonowaniu Poradni specjalistycznych

 

1)    Od 1 kwietnia 2020 r. w Zespole Przychodni Specjalistycznych Sp. z o.o. funkcjonuje Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży. Ośrodek zlokalizowany jest przy ul. Mostowej 6 w Tarnowie.
Tel. do rejestracji: 146324261
E-mail do ośrodka: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook: https://www.facebook.com/O%C5%9Brodek-%C5%9Arodowiskowej-Opieki-Psychologicznej-i-Psychoterapeutycznej-101124868229747 - można porozmawiać z psychologami i psychoterapeutami na czacie.

 

2)    Poradnia Psychologiczno-Pedagogicznaw Tarnowie przy ul. Chyszowskiej 3 wznawia działalność stacjonarną. Informacje o uruchomieniu poradni znajdują się pod linkiem:  -  http://ppptarnow.pl/2020/05/03/wazna-informacja-o-uruchomieniu-poradni/ 

Można też skontaktować się bezpośrednio ze specjalistami drogą mailową :

Dyżur pedagogów   e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyżur psychologów   e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyżur logopedów   e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyżur doradców zawodowych   e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

3)    Specjalistyczna Poradnia Profilaktyczno-Terapuetyczna przy ul. Szujskiego 25umożliwia już kontakt osobisty. Informacja o zasadach bezpieczeństwa wizyt w poradni pod linkiem:
http://www.sppt.tarnow.pl/blog/2020/05/uwaga-procedura-bezpieczenstwa

Nadal są możliwe konsultacje online. Szczegóły pod linkiem:

http://www.sppt.tarnow.pl/blog/2020/03/konsultacje-online-i-kontakt-z-nami