LOGIN

przedmioty ogólnokształcące

 

mgr Cierniak Małgorzata - historia, podstawy przedsiębiorczości, WOS / wych. kl. IV b LP

mgr Dziecina Ewelina - wychowanie fizyczne / wych. kl. II a LP

mgr Górowska Maria - chemia, przyroda 

mgr Kozłowska Monika - język polski / wych. kl. I a LP

mgr Kurek Kinga - edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Milcewicz Jolanta - język polski / wych. kl. VI OSSP

mgr Mulowska Sylwia - język francuski 

mgr Owsiak Agnieszka - matematyka / wicedyrektor

mgr Pac Mariusz - język angielski / wych. kl IV OSSP

mgr Panek-Kliszcz Monika - geografia, przyroda

mgr Pasieka Robert - informatyka

mgr Piątek Jolanta - matematyka / wych. kl. I b LP 

mgr Plichta Wojciech - biologia, przyroda / wych. kl. IV a LP

mgr Sieruga Anna - fizyka, przyroda

mgr Tomiak Joanna - język angielski / wych. kl. 3 a LP

mgr Wenz-Mróz Karina - wychowanie fizyczne / wych. kl. V OSSP

mgr Wojnowska Anna - religia / wych. kl. III OSSP

 

 

 

 

 

przedmioty artystyczne

 

mgr Adamczyk Jolanta - historia sztuki

Bień Mateusz - meblarstwo artystyczne

mgr Dudek Agnieszka - projektowanie multimedialne / projektowanie graficzne / podstawy projektowania

mgr Chliszcz Tymoteusz - rysunek i malarstwo

mgr Cisek Klaudia - projektowanie graficzne, podstawy projektowania 

mgr Fiszczuk Marzena - tkanina artystyczna

mgr Filar Anna - historia sztuki

mgr Głowacz Tomasz - renowacja

mgr Graniczkowska Joanna - tkanina artystyczna, rysunek i malarstwo

mgr Górowska Katarzyna - historia sztuki

mgr Jędrzejczyk Janusz – projektowanie graficzne  / Dyrektor

mgr Kalafarski Marek - podstawy fotografii i filmu

mgr Knapczyk Jacek - meblarstwo artystyczne

mgr Kopczyńska-Kołodziej Magdalena - projektowanie graficzne

mgr Krawiec Dominik - rzeźba 

mgr Miłoś-Kuta Magdalena - rysunek i malarstwo

mgr Mytnik Maciej - meblarstwo artystyczne

mgr Paczkowska Katarzyna -  meblarstwo artystyczne 

mgr Rybczyński Paweł - rzeźba 

mgr Smogorzewska-Bednarz Justyna – renowacja 

mgr Sroka Maciej - podstawy projektowania, aranżacja wnętrz

mgr Stadler Renata - rysunek i malarstwo / wych. kl. II b LP

mgr Szczepanik Anna - historia sztuki / wicedyrektor ds. artystycznych

dr Śliwińska Anna - rysunek i malarstwo, tkanina artystyczna 

mgr Wojtanowski Łukasz - rysunek i malarstwo 

dr Zuba-Benn Aleksandra - rysunek i malarstwo, tkanina artystyczna

mgr Żychowska Anna - podstawy projektowania, aranżacja wnętrz